Çek erkek Jumbo dişi çiftleşirmi

reminderx

Yeni Üye
arkadaşlar jumbo erkek çek dişi duydumda çek erkek jumbo veya ingiliz dişi çiflleşirmi boyut farkı olunca cok zor diyorlar

Orası hiç belli olmaz. Eğer anlaşırlarsa çiftleşme gerçekleşebilir, yavru alabilirsiniz.

Benim gözlemlediğim kadarıyla, boyuttan önce dişinin erkeğe karşı tutumu daha önemli. Eğer elinizde çiftleşmeye hazır böyle bir çift varsa, biraraya getirip bir süre gözlemledikten sonra, eş olup olmayacaklarını anlayabilirsiniz.

Benim gözlemlediğim kadarıyla, boyuttan önce dişinin erkeğe karşı tutumu daha önemli. Eğer elinizde çiftleşmeye hazır böyle bir çift varsa, biraraya getirip bir süre gözlemledikten sonra, eş olup olmayacaklarını anlayabilirsiniz.
benim erkek 3 aydır bende daha 4 aylık yanına 1 aylık bi dişi alayım şimdiden üstünde baskınlık kursun diye düşünüyorum 3 elime alıştırdım eşi alınca beni unutmasın diye ikisinide elime alışkın hemde çift yapmayı düşünüyorum

Eğer sadece bir çift kuş ev ortamında beslenecekse, ikisinin de ele alışkın olması bence avantajdır. Çünkü etrafta kendi türlerinden başka canlı olmayınca çok çabuk strese girebiliyorlar. Ancak küçükken alıp yanyana koymak bu durumda bir risk. Ilk başta ikisi de küçük olduğu için anlaşıyor gibi görünüp daha sonra hüsranla sonuçlanabiliyor. Allah işinizi rast getirsin.

Eğer sadece bir çift kuş ev ortamında beslenecekse, ikisinin de ele alışkın olması bence avantajdır. Çünkü etrafta kendi türlerinden başka canlı olmayınca çok çabuk strese girebiliyorlar. Ancak küçükken alıp yanyana koymak bu durumda bir risk. Ilk başta ikisi de küçük olduğu için anlaşıyor gibi görünüp daha sonra hüsranla sonuçlanabiliyor. Allah işinizi rast getirsin.
ya erkek kuşuma bağlıyım alıcağım dişiye geri göndersem yenisini getirsem hayvana bi sıkıntı yaratırmı

Eğer anlaşamazlarsa, dişiyi değiştirmeniz, erkek için kötü değil tam tersine iyi olacaktır.

Geri