Çarpık Bacak mı?

Taner yurttaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar 3 yavrudan birincisi 12 günlük zor yürüyo sanki doğrulamıyor, daha ufak olan daha rahat hareket ediyor. Ayaklarına baktım çarpık bacak olabilmesinden şüphelendim. Fotoğraflar şu şekilde;
7498305d336c7647515b2b619a46b7fb.jpg

En sağdaki yavru

2f8d5a6ada9eb1ea2955d8b98e678887.jpg

14aa35e043c86f05e5209e6ba0c23eb9.jpg

0f17f0de47679bbf07b117b8f2a2fe3f.jpg

73b67e45cdd345cc9e8ed4f2e47469db.jpg

Lütfen bu sorunu anlayan arkadaşların acil yardımlarına ihtiyacım var. Eğer varsa, Çok acil nasıl müdehale ederim, tedavisi nasıl??birkaç videoda bant vb izledim ancak sizlerden gelecek tavsiyeleri merakla bekliyorum

Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olabilir gibi emin olamadım yavru konusunda tecrübeli üyeler cevaplar umarım. Sünger takılıyordu çarpık bacak için.

Bende açıkcası tam emin olamadığımdan, boşuna hayvana eziyet vermek istemiyorum. “Çarpık bacak bileziği” sipariş de verdim yarın elimde olacak ancak kimisi de ayaklarını kesiyor yaralıyor diyor. Emin olamadım.

Bende açıkcası tam emin olamadığımdan, boşuna hayvana eziyet vermek istemiyorum. “Çarpık bacak bileziği” sipariş de verdim yarın elimde olacak ancak kimisi de ayaklarını kesiyor yaralıyor diyor. Emin olamadım.

Sünger bu hususta daha yumuşak bir seçim olacaktır.(makyaj süngeri) yaralama olmaz.

Açıkcası kelepceyi hazır diye istedim. Süngeri izledim baya yanlış birşey yapmaktan ayak aralını kısa tutmak veya delikleri küçük açmak vb korkuyorum pek becerikli değilim malesef [emoji45][emoji45]

Açıkcası kelepceyi hazır diye istedim. Süngeri izledim baya yanlış birşey yapmaktan ayak aralını kısa tutmak veya delikleri küçük açmak vb korkuyorum pek becerikli değilim malesef [emoji45][emoji45]

Kuşta kesin çarpık bacak var mı bunu netleştirmek önemli. @Süleyman YERLİ sizce nasıl?

Yani açıkcası çok deneyimli değilim. Belli günden sonra kontrol edilmeli diyordu. Bende kontrol ettiğimde bu yavru en büyüğü kendini toplayıp dikileniyor, göğsü üzerinde duruyor ve düz bir yere koyunca hafif iki yana açılıyor ayakları, yarın daha net zeminde çekip koyadabilirim. Yeterki olmasınlar[emoji17]

Şu anda olması gerektiği gibi görünüyor. Ayaklarının üzerine basabiliyor, yanlara açılmıyor. Evham yapmaya gerek yok

Daha ayrıntılı resim atacam demiştim, kusura bakmayın evham yapıyorum biraz ilk yavru oldundan;() son kez resimlere bakarmısınız video çekmiştim asıl ama yükleyemedim

dfb98611924c728ef68e20e13f28bdc4.jpg
a95738b71290d3f6f826551597ffb198.jpg

Geri