Karadeniz Pet

Vitamin-Besin Takviyesi Nasıl olmalı

Benimkiler yeşilliği çok severek yeselerde meyve yediremiyorum bu yüzden kafese meyve sebze takacağı sipariş ettim amazon'a bakarsanız çok ucuz birşey alabilirsiniz. Elmayı normalde yemiyorlar ama takınca merak edip yediklerini görüyorum. Salatalık vs. takabilirsiniz. Onları yemeleri çok önemli, mutlaka yedirin bir şekilde.
Teşekürler

bende havuç yedirmeyi becerdim sonunda :) bakalım dengeli bir beslenme yolunda gidiyorum yavaştan. Yabancı kaynak olarak hangi sitelerden faydalanıyorsunuz ?
Sınavdan sonra ayrıntılı yazayım:D

bende havuç yedirmeyi becerdim sonunda :) bakalım dengeli bir beslenme yolunda gidiyorum yavaştan. Yabancı kaynak olarak hangi sitelerden faydalanıyorsunuz ?
Sınavdan sonra ayrıntılı yazayım:D
Bilgiler için teşekürler gerçekten çok açıklayıcı olmuş yalnız meyveye nasıl alıştırmamız lazım yemi çekip meyve mi koyalım kafesine geçen elma astım yemedi bugün portakal astım gene yemedi. Eve getireli bugün tam 1 hafta oldu daha bize yeni yeni alışmaya başlıyor birden çok sıkıştırmakta istemiyorum.
bu konu kuştan kuşa değişiyor ama uyguladıklarımı sınavdan sonra ayrıntılı yazarım:)

Mama konusunda önerisi olan var mı ufaklık tüy de ünal vlogun yumurta maması tarifi yada ayhan beyin bulgurlu mama tarifi var hangisini önerirsiniz ?

Mama konusunda önerisi olan var mı ufaklık tüy de ünal vlogun yumurta maması tarifi yada ayhan beyin bulgurlu mama tarifi var hangisini önerirsiniz ?
Hayatım hayvanlar ve ayyıldız üretimin mamalarına da bakabilirsin.hangisi aklına yatarsa ona bak.ben hazır mama almıştım ayhan beyin kullandığı markadan ama veteriner taze yapmamın daha iyi olduğunu hazırların faydadan çok zararı olduğunu söyledi.bende o mamayı güvercinlere verdim.(tarihi falan geçmiş değil)

Hayatım hayvanlar ve ayyıldız üretimin mamalarına da bakabilirsin.hangisi aklına yatarsa ona bak.ben hazır mama almıştım ayhan beyin kullandığı markadan ama veteriner taze yapmamın daha iyi olduğunu hazırların faydadan çok zararı olduğunu söyledi.bende o mamayı güvercinlere verdim.(tarihi falan geçmiş değil)

önerilerinizi inceleyeyim teşekkürler :)

Geri