Karadeniz Pet

Versele Laga yem yorum

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
https://www.hobipet.com.tr/versele-...su-yemi-5kg-yemler-versele-laga-9440-92-O.jpg Arkadaşlar kuşuma bu yemden almayı düşünüyorum. Daha önce küçük paketini kullanmışım. Kuşum yem konusunda biraz sıkıntılı. En dandiği hangisi onu seviyor :D (Jungle özellikle)
Küçük pakete zar zor alıştı sizce bunu almalı mıyım?
Versele lagada diretmemin sebebi piyasada en iyilerden biri olması. Siz ne dersiniz bu konuda?

Versele laga iyidir. Şimdi şöyle bir şey doğa diye. Muhabbet kuşların yaşam evresesinde örneğin yazın hangi meyveleri bulunur ortamında hangi tohumlar bulunur bunlara göre beslemek en iyisi. Üretim zamanı ve normal yem karmaları farklıdır.

Ben mesala yemleri ak darı kızıl darı beyaz darı diye ayrı ayrı alıp karıp yem yapıyorum.
Versele laga yem güzeldir tavsiye ederim.

Versele laga iyidir. Şimdi şöyle bir şey doğa diye. Muhabbet kuşların yaşam evresesinde örneğin yazın hangi meyveleri bulunur ortamında hangi tohumlar bulunur bunlara göre beslemek en iyisi. Üretim zamanı ve normal yem karmaları farklıdır.

Ben mesala yemleri ak darı kızıl darı beyaz darı diye ayrı ayrı alıp karıp yem yapıyorum.
Versele laga yem güzeldir tavsiye ederim.
Teşekkür ederim peki tek bir kuş için 5 kg tüketim aşamasında bayatlamaya sebep olur mu? Fazla olmasından kaynaklı. Soğuk bir yerde mi muhafaza etmeliyim?

Teşekkür ederim peki tek bir kuş için 5 kg tüketim aşamasında bayatlamaya sebep olur mu? Fazla olmasından kaynaklı. Soğuk bir yerde mi muhafaza etmeliyim?
benim 2 kuşum 700gr yemi 1 ayda bitiremiyor tek kuş ne kadar obur olursa olsun o yemi en azından 10 ayda tüketir buda demek olurki bayatlar en iyisi küçüklerinden al

Dediğinizi yemi kullanmadım, araştırmadım, içeriği hakkında bir fikrim yok ama ben Vitakraft yem kullanıyorum. İçeriği güzel ve kaliteli bir yem. 2 kuş bakıyorum. 500 gramlık alıyorum. 1 ayda tüketiyorlar.

versele lega
tropifit
vitakraft

benim tavsiye sıralamam bu şekilde. hangi marka alırsanız alın tek kuş için azar azar taze alın. 5 kg yemi bir kuş bir yılda anca bitirir. zaten bitiremeden bayatlar.

5 kg çok bayatlar tavsiye etmem

Geri