Karadeniz Pet

tıksırıyor

efoş

Yeni Üye
Merhaba
Kuşumu üşüttük sanırım .Ardı arkasına tıksırıyor ve hırıltılı bi tıksırma. 1yaşında değil henüz. Bunun için acil bi öneriye ihtiyacm var. Birde sorum insandan kuşa kuştan insana soğık algınlığı geçiyormu dostlar. Bizde hastayız zira. Teşekkürler çabuk ilgi bekliyorum.🙏

Merhaba foruma hoşgeldiniz
Kuşu görmeden bir şey diyemeyiz ki?
Kuşun tünekte dururken ki kısa bir videosunu yükleyin,kuyruğunu da görelim.Ayrıca kafes tabanına beyaz peçete koyun kuş üzerine en az 6-7 adet dışkı yapsın sonra fotoğrafı burda paylaşın. Kuşta başka belirtiler var mı?
Bu arada dediğiniz doğru,solunum yolu enfeksiyonu kuşlardan bize,bizden kuşlara geçebiliyor. Böyle bir durumda kuşlara bulaşmaması için onlardan uzak durmamız gerekir

Son düzenleme:
Merhaba foruma hoşgeldiniz
Kuşu görmeden bir şey diyemeyiz ki?
Kuşun tünekte dururken ki kısa bir videosunu yükleyin,kuyruğunu da görelim.Ayrıca kafes tabanına beyaz peçete koyun kuş üzerine en az 6-7 adet dışkı yapsın sonra fotoğrafı burda paylaşın. Kuşta başka belirtiler var mı?
Bu arada dediğiniz doğru,solunum yolu enfeksiyonu kuşlardan bize,bizden kuşlara geçebiliyor. Böyle bir durumda kuşlara bulaşmaması için onlardan uzak durmamız gerekir

Mailinize istediğinz bilgileri attım. Bakabilirseniz. Gün içinde eczaneden ilaç alabilmem için lütfen cevabınızı bekliyorum