Sürekli Uyuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Vortia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vortia

Meraklı Üye
Muhabbet kuşumu alalı 1 ay anca oldu tahmini 2-2.5 aylık ve son 2 haftadır falan sürekli uyuyor. Üstüme geliyor kolumun altına falan girmeye çalışıyor sürekli sıcak yer arıyor, laptopun üstünde uyuyor, elime alıyorum elimin içinde uyuyor 2 kere kustuğunu gözlemledim. Günün erken saatlerinde hareketli ama daha önce kaç tane yavru büyüttüm hiç biri bunun kadar uyumuyordu her fırsat bulduğunda uyuyor. Bir rahatsızlığı mı var anlayamıyorum.

Ağzını koklayın yüksek ihtimalle kötü kokuyordur. Kokuyorsa Kursak mantarıdır. Öncelikle suluğunu kafesinden alın ve 1 damla elma sirkesini 5 damla suyla seyrelterek ona içirin. Sonra Eczaneden Mikostatin isimli ilaçtan alın. Eve gelir gelmez ağzına bir damla mikostatin damlatın. 3-4 saat su içmemesini susamasını sağlayın ve yarım suluğa 7 damla mukostatin katıp iyice karıştırın. İlaçlı Suyu her gün taze hazırlayın ve saabah akşam birer damla ilaçtan damlatın. Tedaviye 5 gün devam edin.

Ağzını koklayın yüksek ihtimalle kötü kokuyordur. Kokuyorsa Kursak mantarıdır. Öncelikle suluğunu kafesinden alın ve 1 damla elma sirkesini 5 damla suyla seyrelterek ona içirin. Sonra Eczaneden Mikostatin isimli ilaçtan alın. Eve gelir gelmez ağzına bir damla mikostatin damlatın. 3-4 saat su içmemesini susamasını sağlayın ve yarım suluğa 7 damla mukostatin katıp iyice karıştırın. İlaçlı Suyu her gün taze hazırlayın ve saabah akşam birer damla ilaçtan damlatın. Tedaviye 5 gün devam edin.
ona dikkat ettim ama kötü bir koku alamadım yarın bir daha koklarım ama olsa bariz bir koku hissedilir muhtemelen

Geri