Karadeniz Pet

muhabbet kuşum nefes alırken değişik ses çıkartıyor

lasthope

Yeni Üye
merhaba muhabbet kuşum bir kaç gündür değişik ses çıkartıyor. ilk başlarda sesi videodaki kadar sesli değildi. bu sesi genelde salona birigirince ya da kafese biri yaklaşınca çıkartıyor. bunun haricinde kafesindeyken böyle ses çıkartmadan nefes alıyor. bu sesi çıkartmaya başladığından beri sularına goldwings coldast c vitamini eklemeye başladım. ondan öncesinde genelde sularına bir kaç damla limon sıkıyordum. oda sıcaklığıda iyiydi bunun haricinde salondaki yastıkları ve yuvalarının tahtasını kemiriyordu. aklıma bunlardan başka ekleyebilecek bir şey gelmiyor kuşun sorunu ne olabilir bilgisi olan var mı ?

Merhaba foruma hoşgeldiniz
Bu kuş sizlere alışkın mı? Her zaman korkuyor muydu? Kuyruk sekmesi var mı kuşta? Yani aşağı yukarı olacak şekilde belirgin olarak hareket ediyor mu? Tünekte dururken ki halinin videosunu görelim,kuyruğuna bakalım.
Beyaz peçete koyun kafes tabanına kuş 6-7 adet dışkı yapınca buraya fotoğrafını paylaşın 👍

Merhaba foruma hoşgeldiniz
Bu kuş sizlere alışkın mı? Her zaman korkuyor muydu? Kuyruk sekmesi var mı kuşta? Yani aşağı yukarı olacak şekilde belirgin olarak hareket ediyor mu? Tünekte dururken ki halinin videosunu görelim,kuyruğuna bakalım.
Beyaz peçete koyun kafes tabanına kuş 6-7 adet dışkı yapınca buraya fotoğrafını paylaşın 👍
maalesef alışkın değil, eve geldiğinden beri hep yanında bir eşi olduğundan bizden uzak dururdu gerçi eşlerine de alışması baya uzun sürüyordu ilk başlarda çok kavga ederlerdi. kuyruğu dediğiniz gibi aşağı yukarı şekilde sürekli oynuyor. attığım videonun başlarında az da olsa gözüküyor bu. dediğiniz gibi peçete koyabilirim ama eşiyle sürekli yan yana duruyorlar. bu saatte de bir birlerinden ayırmak istemiyorum. hasta duran kuş bu saatlerde salondaki ışığa aldırmadan uyumaya başlıyor.

Geri