Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşu Yavrularının Günlük Gelişimi [ VİDEO ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Muhabbet kuşlarınının günlük gelişimleri hakkında daha önce burada yer alan konumuzda resimli ve yazılı olarak açıklamada bulunmuştuk. Bu sefer işi biraz daha ileriye taşıyıp videolu anlatım olarak sizlere sunmak istedim umarım herkes için faydalı olur :) Ayrıca izlemesi çok zevkli :eek:

[YOUTUBE]PftWgy8dMZ4[/YOUTUBE]

Teşekkürler paylaşım için kardeşim iyice heveslendiriyosunuz beni varya :)

Rica ederim abi.. Amacım bu zaten sen ve senin gibi yeni başlayanları heveslendirmek ve yavru alana kadar pes ettirmemek :)

etmicem ben yavru alıp kendi yapvularımı beslicem inşallah :)

Yavru alıp kendi yavrularını besle büyüt onlarında yavrusunu al onlarıda besle büyüt abi :) Zaten yakındır seninde üretici olarak aramızda yer alman :D

2 çift var 10 çift daha yaptıkmı kendi evime gecene kadar yeter ondan sonra bi oda kapatırız tamamdır :D

Bide bakmışsın ki eve denetime gelmişler eve mühür vurmuşlar abi :D

hahahah catı arasına saklarım ben onları bulamazlar bide ses yalıtımı yaptırırım terasa tamamdır sesi falan cıkmaz anlamazlar :D

tam gaz hobiye devam :) benim mubişler daha yavrularını yeme düşürmeden 3. yumurtayı yapmışlar :) ne ara o yumurtaları yaptı anlamadım ama temizlik yaparken farkettim bizim kuşlarında maşşallah ı var valla..Allah herkeze nasip etsin o duyguyu..

inşallah ustam inşallah valla iyice ilgilenmeye başladım bakalım ne olacak :)

insan izledikçe iyice hevesleniyo ya bakalım bi taneyle başladık bu gidişle üretime dahi geçeriz..

Yasin bey direk yavrudan çift yapın..hem onların büyüdüklerini gün gün heyecanla takip edersiniz hemde 9 10 aylık olduklarında onlarında yavrularını görmüş olursunuz..çok güzel bi duygudur tavsiye ederim :)

MaşAllah ya :) insan duygulanmıyor değil :)

inanılmaz bi video, Allah yardımcın olsun abicim, müthiş bi iş valla

İlk yumurtamı bugün aldım ben.Sanırım gün arayla 3,4 yumurta daha gelir değil mi?Peki çıkan yavruları ben sizin gibi ayırmalımıyım?Ayrı bir kafes şart mı?Anne bakar mı?

Hey maşallah :)

Bende cifti alali 2 gun oldu daha yem bile yemediler isim uzun gibi gorunuyor :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri