Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu Püre Yiyecek Hazırlama Rehberi

Eline sağlık çok güzel görünüyorlar.
İnşallah, kuşun severek yer mamalarını.
Levent Bey bende sizin tariften yapıyorum teşekür etme fırsatım olammaıştı foruma girmeden önce tesadüfen sizin internet sitenizden görmüştür. Çok teşekkür ederim gerçekten güzel paylaşım.Bir şey merak ettim ne kadar saklanabilir bunlar derin dondurucuda ?

Levent Bey bende sizin tariften yapıyorum teşekür etme fırsatım olammaıştı foruma girmeden önce tesadüfen sizin internet sitenizden görmüştür. Çok teşekkür ederim gerçekten güzel paylaşım.Bir şey merak ettim ne kadar saklanabilir bunlar derin dondurucuda ?

Buzluktaki yiyecekleri ben 6 aydan fazla saklamıyorum. İnsanların tükettiği yiyeceklerden farkı yok.

Merhaba,
Benim kuşum 6aylık erkek. Geldiği günden beri ne yaparsam yapayım mama yediremedim.havuçlu yumurta mamasını inatla haftada 1 ya da 2 gün yapıp veriyorum her seferin nane feslegen reyhan vs. gibi hoş kokulu baharatları da deneyip veriyorum hiç ilgilenmiyor mamalarla.içine yeminden bir tutam koyup karıştırıyorum yemleri yiyor ve çekiliyor.ben de kuşuma böyle sağlıklı şeyler hazırlayıp vermek istiyorum ama yemeyecek telef olacak yiyecekler.yedirmek için ne yapabilirim,lütfen yardımcı olun

d8YV64.jpg

Paylaşım için teşekkürler. Çok faydalı bir paylaşım ve işe koyulup hemen sebze püresi yaptım sizinlede paylaşmak istedim. 1 çift sahibi olduğum için ve taze olsun diye az yaptım.Sormak istediğim 2 şey var; öncelikle çimlendirmeyi en hızlı ve en pratik şekilde nasıl yapabiliriz?
İlkokul yıllarım geldi aklıma ve pamuk arasında çimlendirmeyi düşündüm, bunun herhangi bir zararı olurmu ?
Teşekkürler...

d8YV64.jpg

Paylaşım için teşekkürler. Çok faydalı bir paylaşım ve işe koyulup hemen sebze püresi yaptım sizinlede paylaşmak istedim. 1 çift sahibi olduğum için ve taze olsun diye az yaptım.Sormak istediğim 2 şey var; öncelikle çimlendirmeyi en hızlı ve en pratik şekilde nasıl yapabiliriz?
İlkokul yıllarım geldi aklıma ve pamuk arasında çimlendirmeyi düşündüm, bunun herhangi bir zararı olurmu ?
Teşekkürler...

Selam Arkadaşlar, (Daha önce başka bir sitede paylaşmıştım)
Aşağıdaki konu yabancı bir forumdan alınmıştır. Fotoğraflar birebir alındı, yazılar ise kısaltılıp Türkçeye çevrildi. Gerçekten çok faydalı bir yazı. O kadar vitamin aramak yerine vitamini minerali direk yiyeceğinden alabileceğini gösteren bir paylaşım oldu.
Çok uğraştım ama değidiğini düşünüyorum..

@Levent ACAR Hocam ne kadar emek harcamışsınız böyle helal olsun. Özellikle sebze püresi çok hoşuma gitti, mevsiminde hazırlanan sebze püresini derin dondurucuda saklamak çok mantıklı. Teşekkürler bu güzel paylaşım için.

Çok beğendim.yabancı sitelerde görmüştüm ama henüz denemedim.orada meyve nadiren verilir demişlerdi.şeker zararlıymış ama sebzeyi hergün vermek lazımmış.ben haftada 4-5 gün veriyorum.arada çimlendirme yapmakda faydalı olacaktır.menüye ekleyeceğim.

bende mamada kullanmak için meyve püresi yapıp ufak parçalar halinde dondurucuya atmayı planlıyordum

Paylaşım için teşekkürler. Çok faydalı bir paylaşım ve işe koyulup hemen sebze püresi yaptım sizinlede paylaşmak istedim. 1 çift sahibi olduğum için ve taze olsun diye az yaptım.Sormak istediğim 2 şey var; öncelikle çimlendirmeyi en hızlı ve en pratik şekilde nasıl yapabiliriz? get-mobdro.com

Geri