Karadeniz Pet

Kuşum yine yumurtlicak

Arre

Yeni Üye
1 hafta önce kusum yumurtlamisti, yumurta sıkışmıştı kendisi cıkaramıyordu ben çıkarttım zeytin yağı surerek. Yine sanki yumurta var gibi popsunda sert birsey var ve yumurta tam buyumemis sanki yani cok kucuk degil ama kucuk. Kuşum tek bu arada kızgınlık yumurtası yapiyor. Sizce bu kadar sık yumurta olması normalmi ve bi kere sıkıştı diye yumurta bidaha sıkışırmı?

Konuyla alakasiz
ama benim disi kusumda yumurtladi yaninda erkek var ama eslestiklerini hic görmedim kusunuz Kızginlik yumurtasinin üzerine yattimi sadece yumurtladimi

Sık sık kızgınlık yumurtası yapmak kuşu yorar,kalsiyum deposunu boşaltabilir.Kızgınlığa sokacak şeyler vermeyiniz. Bir kızgınlık yumurtası daha yaparsa veterinere muayene ettiriniz.

Sık sık kızgınlık yumurtası yapmak kuşu yorar,kalsiyum deposunu boşaltabilir.Kızgınlığa sokacak şeyler vermeyiniz. Bir kızgınlık yumurtası daha yaparsa veterinere muayene ettiriniz.
Abla benim kuşlar mutfaktaydi stres olmasinlar diye salona koydum suan yerdeler onlar için bir sikinti olurmu

Veteriner yok burada en yakinda 8 saat uzakta ve bos zamanim olmuyor göturemiyorum

Suan 2inci yumurtasini yapicak yani normak degilmi duyduguma göre diger kuslar ayda 5 6 tane yapiyomus

Geri