Karadeniz Pet

Hastalık Var mı

Talhaty

Yeni Üye
İyi günler arkadaşlar benim muhabbet kuşlarım ilk kuluçkadaki tek yavruyu ve ikinci kuluçkadaki ilk yavruyu iyi besleyemediği için yavrular 4-7 günlükken öldüler.Çünkü ölümüne yakın zamanda kursakları bomboştu benimde acemiliğime geldi şimdi 2 adet yavru ver birisi bugün çıkıcak inşallah ve büyük olanı 4 günlük ben 2 günlük olana kadar elle besledim yaklaşık 2 gündür ebeveynleri kursağını dolduruyor.Ben bu ölümlerin sebebini bi ihtimal belki bakteriyel hastalıklar olabilir diye emin olmak istiyorum yavrunun fotoğrafını koyacağım yardımcı olursanız sevinirim çünkü bu tarz rahatsızlıklarda yavru ölümleri görülebiliyormuş inşallah hepsi sağlıklı şekilde büyür ve emin olmak adına yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

Fotoğrafları hızlı resim yükle sitesini kullanarak burda paylaşabilirsiniz 👍🏻
Yuvalık temizliği yapmış mıydınız?
Ebeveynlerde hastalık var mı?

Fotoğrafları hızlı resim yükle sitesini kullanarak burda paylaşabilirsiniz 👍🏻
Yuvalık temizliği yapmış mıydınız?
Ebeveynlerde hastalık var mı?
Ebeveynlerde sıkıntı yok yavrunun bağırsak kısmında 2,3 tane dindirilmemiş yem gördüm ebeveynlerin suyuna 3,4 damla elma sirkesi kattım.Herhangibir aorun olur mu cevaplarsanız sevinirim.Teşekkürler..

Ebeveynlerde sıkıntı yok yavrunun bağırsak kısmında 2,3 tane dindirilmemiş yem gördüm ebeveynlerin suyuna 3,4 damla elma sirkesi kattım.Herhangibir aorun olur mu cevaplarsanız sevinirim.Teşekkürler..
hocam hemen suyu değişin bir daha sirke vermeyin kuşu öldürürsünüz limon portakal bile yedirilmez kuşlara gervit-w, entrobac, e vitamini kullanın. anneye yumurtalı mama verin. annesi besler kursağında yem varsa, eğer aç kaldığını düşünürseniz elle beslemeye devam edin

Son düzenleme: